Klimatizace a chlazení

Jistě jste se už někdy setkali z prostorem, který je osazen některým z typů klimatizace. Klimatizace obecně je zařízení určené k tepelné úpravě vzduchu v místnostech, které se využívají převážně k pohybu, odpočinku, a práci lidí. Pro tyto prostory se dle zařazení vyrábí celá řada modelů klimatizačních jednotek a tedy klimatizace si najde své místo jak v ložnici, obyváku vašeho bytu či domu, tak i v kanceláři, obchodě, čerpací stanici, velké kancelářské budově, výrobní hale atd.

Většina klimatizací dokáže prostor vychladit, ale také jako tepelné čerpadlo vzduch/vzduch dokáže místnost velmi levně a účinně vytopit a stát se tak dobrým pomocníkem vytvořit tepelnou pohodu nejen v letním období.

Klimatizace díky propracovaným filtračním systémům se již u některých modelů stávají velmi účinnými čističkami vzduchu a jsou tedy dobrým pomocníkem i pro alergiky.

Při výběru klimatizace je pak potřeba dbát na účel, ke kterému klimatizaci pořizujete, od toho se pak odvíjí typ jednotky a výkon. S výběrem jednotky vám velmi rádi poradíme, abyste koupili jen takové zařízení, které vyhovuje vašim finančním představám a konkrétním vašim požadavků. Neváhejte nás tedy kontaktovat k bezplatné konzultaci.

 

Nabízíme:

  • Bezplatnou konzultaci a návrh klimatizace na míru
  • Dodávku a instalaci klimatizace níže uvedených značek
  • Záruční servis
  • Prodlouženou záruku o 12 měsíců na námi dodávané klimatizace zdarma
  • Servis všech typů klimatizačních jednotek

 

Klimatizace Toshiba, Sinclair a Hokkaido – klikněte na logo pro otevření informací a cen.

klimatizace Toshiba  klimatizace sinclair  mitsubishi_logo

 

 

Dále provádíme servis klimatizací LG, Mitshubishi, Haier, Panasonic a Fujitsu.